Тарас Миколайович Мазур – завідувач пологового відділення з індивідуальними пологовими залами та операційними КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар акушер-гінеколог вищої категорії з 15 річним стажем, лікар ультразвукової діагностики.

Закінчив інтернатуру Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Акушерство і гінекологія». Проходив курси стажування «Кольпоскопічна діагностика та методи лікування патології шийки матки», «Ультразвукова діагностика», «Інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології», «Надання невідкладної допомоги новонародженим», «Переваги грудного вигодовування».

Працював у багатьох закладах надання акушерсько-гінекологічної допомоги (Київський міський пологовий будинок №3, №5, Перинатальний центр міста Києва, Інститут педіатрії акушерства та гінекології імені О.М. Лук’янової НАМН України). У результаті чого зміг сконцентрувати найкращі медичні практики у своїй діяльності і наразі проводить ведення пологів усіх видів складності у жінок з різною акушерською патологією (ведення пологів після попереднього кесарського розтину, тазові передлежання плода, багатоплідна вагітність, пологи у жінок після 40 років та ін.).

Постійно бере участь у вітчизняних та міжнародних наукових конференціях.

Дотримується принципу: «Важливо, аби жінка народжувала самостійно. Це природній процес, і моя задача, як лікаря, тільки допомогти їй народити нове життя».

Валентина Павлівна Петрусенко – завідувачка гінекологічного відділення КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук.
Стаж роботи за фахом – 38 років, з них – 5 років в ЦРЛ Васильківського району, потім клінічна ординатура на базі кафедри акушерства і гінекології.
З 1989 року – лікар, а з 1996 – завідувачка гінекологічним відділенням.

Кандидатську дисертацію захистила в 2003-му році.
Постійно підвищує свій професійний рівень на науково-практичних конференціях, семінарах, стажуваннях, у тому числі і закордонних, здобуває нові знання і впроваджує їх при лікуванні жінок, які звернулися до нашого перинатального центру.

Володіє повним обсягом гінекологічних операцій – операції при доброякісних новоутвореннях жіночих статевих органів, гнійно-септичних захворюваннях, пластичні операції при опущеннях і випадіннях органів тазу у жінок, а також реконструктивними операціями в складних випадках (перешийкові та ін. позаматкові вагітності, доброякісні пухлини, що значно ушкоджують статеві органи і зазвичай є показанням для видалення матки).

Підтримує персонал відділення у впровадженні сучасних методик лікування, в тому числі ендоскопічних (лапаро-, гістероскопія).
Має великий досвід лікування непліддя, ведення патології вагітності. Проводить пологи, базуючись на принципах безпечного акушерства. У своїй роботі керується принципом: «Не нашкодь!».

Всі втручання виконуються за суворими показаннями і в оптимально можливих об’ємах.

Кредо: «Дбайливе ставлення до жіночого здоров’я – мій основний пріоритет!».

Нелля Ісмаілівна Ахметова – завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених, відділення постінтенсивного догляду новонароджених та ІІ етапу виходжування недоношених дітей, відділення сумісного перебування матері та дитини КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар педіатр-неонатолог вищої категорії з 15 річним стажем. Член асоціації неонатологів України.

У 2005 році закінчила Запорізький державний медичний університет за фахом «Педіатрія».
У 2007 році на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика закінчила спеціалізацію за фахом «Неонатологія».
У 2015 році – закінчила клінічну ординатуру на кафедрі неонатологія НМАПО ім. П.Л. Шупика. Свій професійний шлях розпочала з центральної районної лікарні Київської області, працювала лікарем неонатологом в «Київському обласному центрі охорони здоров‘я матері і дитини».
З 2018 року очолює та активно розвиває відділення інтенсивної терапії новонароджених.

За цей період налагоджені зв’язки з благодійними організаціями та фондами, завдяки яким була розширена база оснащення відділення: сучасними апаратами ШВЛ, пересувним рентген апаратом, портативним газовим аналізатором, апаратами для моніторингу життєво важливих показників, апаратом для скринінгу слуху, через шкірним вимірювачем білірубіну; та покращені умови сумісного перебування матерів та дітей.

Нелля Ісмаілівна постійно бере участь у вітчизняних та міжнародних конференціях, навчає молодих спеціалістів.

Лікарі та медичний персонал відділення постійно удосконалюють свої практичні навички, відпрацьовуючи їх у спеціально обладнаній тренінговій кімнаті.

«Головне не тільки врятувати життя новонародженої дитини, але і зробити все можливе для забезпечення його високої якості у майбутньому», – професійне кредо Неллі Ісмаілівни.

Наталія Євгенівна Гейнц – завідувачка I акушерського післяпологового відділення КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар акушер-гінеколог вищої категорії з 24 річним стажем.

У 1996 році закінчила Донецький Національний медичний університет ім. М. Горького, після чого працювала акушер-гінекологом у Донецькому регіональному центрі охорони матері та дитинства.

У 2008 році захистила дисертацію на тему: «Профілактика акушерських ускладнень у жінок, які страждають на захворювання серцево-судинної системи, включених у програму «Сімейні пологи». Отримала науковий ступінь кандидата медичних наук, автор 15 наукових робіт.

Пройшла курси по програмі «Беспечне материнство».

Інструктор з сімейних пологів. Брала участь у міжнародній програмі «Alarm» (зниження материнської та неонатальної захворюваності та смертності), а також у симпозіумах, науково-практичних конференціях: «Багатоплідна вагітність – від діагностики до народження», «Ведення пологів у жінок з рубцем на матці», «Актуальні питання акушерства, гінекології та мамології».
Учасник XII з‘їзду акушер-гінекологів України у 2006 році.

Упродовж останніх 6 років завідувала відділенням по діагностиці та лікування невиношування вагітності у жінок з різними екстрагенітальними патологіями.

Кредо: «Щастя материнства повинна відчути кожна жінка, яка цього хоче. Використати всі знання і можливості, допомогти запланувати, виносити і народити здорову дитину – найголовніша моя мета і завдання. Це все, заради чого я живу і працюю».

Петро Васильович Мастій – завідувач II акушерського післяпологового відділення сумісного перебування матері і дитини КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар акушер-гінеколог вищої категорії з 17 річним стажем.

Закінчив інтернатуру КМАПО ім. П.Л. Шупика за спеціальністю «Акушерство і гінекологія». Після закінчення інтернатури одразу розпочав роботу у КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», де і сьогодні допомагає жінкам відчути справжнє щастя материнства.

Проходив стажування у Департаменті охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України.
Постійно бере участь у вітчизняних та міжнародних наукових конференціях.

Дотримується принципу: «Святість життя починається з материнства, і тому воно священне».

 

Андрій Анатолійович Падалко – завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії з 13 річним стажем роботи за фахом.

Закінчив Національний Медичний Університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» та інтернатуру по спеціальності «Анестезіологія та інтенсивна терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
Є членом асоціації анестезіологів України.

Володіє усіма різновидами анестезіологічного забезпечення та дотримується шляху постійного вдосконалення своїх знань та навичок, бере участь у профільних конференціях, курсах тематичного удосконалення, майстер-класах, як слухач, так і доповідач.
Має 15 надрукованих медичних статей у профільних виданнях.

У своїй роботі керується сучасними світовими клінічними рекомендаціями та дотримується принципів доказової медицини.

Сфера професійної діяльності: забезпечення різного виду анестезій при акушерських та гінекологічних оперативних втручаннях; лікування невідкладних станів; надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам акушерсько-гінекологічного профілю із супутньою соматичною патологією; проведення моніторингу вітальних функцій пацієнтів та їх корекція.

Кредо: «Non est census supersalutis corporis!» – «Немає нічого ціннішого за здоров’я!»

Руслана Анатоліївна Васюк – завідувачка відділення екстрагенітальних захворювань та акушерської патології КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар акушер-гінеколог з 28-річним стажем роботи за фахом; кандидат медичних наук.

Закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа» та інтернатуру на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика. Є членом Асоціації акушер-гінекологів України.

Володіє сучасними методами ведення вагітності та пологів, всіма видами оперативних втручань в акушерстві та гінекології.
Постійно бере участь у науково-практичних конференціях, де удосконалює свою професійну майстерність.

Є експертом ВООЗ/ЮНІСЕФ по грудному вигодовуванню та проведенню атестації лікувально-профілактичних закладів відповідно до звання «Лікарня, доброзичлива до дитини».

У своїй професійній діяльності керується вітчизняними та зарубіжними протоколами, розробленими на основі доказової медицини.

Кредо: «Найцінніше, що дає людині Бог – це життя. Боротьба за життя та здоров’я жінки – мій поклик».

Тетяна Михайлівна Поканєвич – завідувачка Консультативно-діагностичного відділення КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар-генетик вищої категорії з 28 річним стажем, доктор медичних наук з медичної генетики, головний генетик ДОЗ КОДА.

Брала активну участь у створені відділення медичної генетики та планування сім’ї КОЦОЗМтаД, в організації спеціалізованої медико-генетичної допомоги в Київській області, реалізації Державної програми генетичного моніторингу, Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» та «Національної програми – Діти України» в регіоні.

Є членом Асоціації генетиків, членом Українського альянсу із запобігання вроджених вад розвитку.

Нагороджена почесною грамотою Київської обласної Ради та Управління охорони здоров`я Київської області.

Кредо: «Працездатність – це основа успіху, досягнень, впевненості в своїх силах , це любов і шанування своєї професії, вміння працювати в команді і поважати думку оточуючих людей, це отримання задоволення від можливості допомогти людям і підтримати їх».

Тетяна Олександрівна Лупач – завідувачка Клініко-діагностичної лабораторії КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», біолог вищої категорії з 14-річним стажем.

Член асоціації забезпечення якості лабораторної медицини та Всеукраїнської Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини.

Закінчила Дніпропетровській національний університет ім. О. Гончара (кафедра «Фізіології людини та тварин»), біологічний факультет.
Постійно бере участь у вітчизняних та міжнародних наукових конференціях і семінарах, підвищує свою професійну кваліфікацію на курсах тематичного удосконалення, стажування та інформації.

Сфера професійної діяльності: біохімічні, імунологічні, гематологічні, загально-клінічні дослідження, дослідження гемостазу, цитологічна діагностика захворювань жіночої статевої сфери.

Дотримується принципу: «Сучасну медицину не можна уявити без лабораторної діагностики!»