Тарас Миколайович Мазур – завідувач пологового відділення з індивідуальними пологовими залами КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар акушер-гінеколог вищої категорії з 15 річним стажем, лікар ультразвукової діагностики.
Закінчив інтернатуру Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Акушерство і гінекологія». Проходив курси стажування «Кольпоскопічна діагностика та методи лікування патології шийки матки», «Ультразвукова діагностика», «Інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології», «Надання невідкладної допомоги новонародженим», «Переваги грудного вигодовування».
Працював у багатьох закладах надання акушерсько-гінекологічної допомоги (Київський міський пологовий будинок №3, №5, Перинатальний центр міста Києва, Інститут педіатрії акушерства та гінекології імені О.М. Лук’янової НАМН України). У результаті чого зміг сконцентрувати найкращі медичні практики у своїй діяльності і наразі проводить ведення пологів усіх видів складності у жінок з різною акушерською патологією (ведення пологів після попереднього кесарського розтину, тазові передлежання плода, багатоплідна вагітність, пологи у жінок після 40 років та ін.).
Постійно бере участь у вітчизняних та міжнародних наукових конференціях.
Дотримується принципу: «Важливо, аби жінка народжувала самостійно. Це природній процес, і моя задача, як лікаря, тільки допомогти їй народити нове життя».
Олександра Володимирівна Михальчук – В.о. завідувачки I акушерського відділення сумісного перебування матері і дитини КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар акушер-гінеколог вищої категорії з 22 річним стажем, кандидат медичних наук.
Закінчила Київський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» та інтернатуру на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика. Проходила стажування на базі Пологового будинку №1 м. Києва. Є членкинею Асоціації акушер-гінекологів України.
Особливі професійні вміння та навички:
- Ведення вагітності та пологів у жінок з різною акушерською патологією та володіння усіма видами оперативних втручань;
- Оперативне лікування: увесь спектр акушерських та гінекологічних патологій, а також лікування патологій шийки матки;
- Проведення УЗД органів малого тазу, кольпоскопії, біопсії шийки матки, аспіраційної біопсії, метросальпінгографії, діагностичної лапароскопії;
- Ведення та лікування порушень менструального циклу, безпліддя, кіст яєчника, запальних захворювань органів малого тазу, захворювань, що передаються статевим шляхом, ендометріозу.
Закінчила курси ТУ «Кольпоскопічна діагностика та методи лікування патології шийки матки», спеціалізація «Ультразвукова діагностика», «Ендоскопія».
Активно бере участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях і конгресах, підвищує свою професійну кваліфікацію на курсах тематичного удосконалення та стажуваннях.
Дотримується принципу: «Народження дитини – то найбільше щастя на землі, яке потребує постійного оберегу і захисту»
Артем Олександрович Огородник – завідувач ІI акушерського відділення сумісного перебування матері та дитини КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар акушер-гінеколог вищої категорії з 18 річним стажем, кандидат медичних наук. Автор 4 патентів та більше 40 друкованих праць.
Закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця у 2002 році (спеціалізація «Акушерство та гінекологія»). Інтернатуру проходив на кафедрі акушерства і гінекології N3. Працював у пологовому будинку № 3.
З 2004 по 2011 роки працював у відділенні репродуктивного здоров’я поліклініки № 2 Шевченківського району м. Києва.
У 2011 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Повторна позаматкова вагітність».
З 2011 по 2021 працював у відділенні акушерських проблем екстрагенітальноі патології ДУ «ІПАГ НАМНУ» на посаді старшого наукового співробітника.
Спеціалізація:
- ведення вагітності високого та вкрай високого ризику;
- супровід та розродження вагітних, які мають різноманітні екстрагенітальні захворювання;
- ведення фізіологічних та патологічних пологів, розродження шляхом операції кесарів розтин;
- ведення вагітних з невиношуванням вагітності, спричинене різними етіологічними чинниками.
Учасник мультидисциплінарної команди «Акушерська кардіологія».
Павло Федорович Шаганов – завідувач гінекологічного відділення з малоінвазивними технологіями КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар акушер-гінеколог вищої категорії з 20 річним стажем роботи.
У 2001 році закінчив Донецький державний медичний університет ім. М. Горького.
На базі Донецького державного медичного університету ім. М. Горького закінчив спеціалізацію за спеціальністю «Акушерство і гінекологія».
Працював на посаді асистента кафедри акушерства і гінекології № 2 ДонНМУ ім. М.Горького, та асистентом кафедри акушерства та гінекології ДНМУ.
Володіє повним обсягом гінекологічних операцій:
– Операції лапароскопічним та лапаротомічним доступом на органах малого тазу будь якої складності: тубооваріальні утворення, кісти, операції на маткових трубах, ендометріоз, операції при доброякісних новоутвореннях жіночих статевих органів, гнійно-септичних захворюваннях;
– Операції при опущеннях і випадіннях органів тазу у жінок, нетриманні сечі;
– Гістероскопічні операції.
Щорічно підвищує свої професійні навички, бере участь у всеукраїнських та міжнародних конгресах, відвідує інноваційні виставки та семінари.
Владислав Вікторович Клочан – завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар-анестезіолог II кваліфікаційної категорії з 7 річним стажем роботи за фахом.
У 2014 році закінчив Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця, за спеціальністю «Лікувальна справа» та інтернатуру за спеціальністю «Медицина невідкладних станів». Також отримав спеціалізацію з анестезіології в Український Військово-Медичній Академії.
Сертифікати:
12.02.2023 – Сертифікат по Невідкладній Сонографії (FAST FOCUS BLUE Protocol);
10.11.2022 – Training course First Aid (Товариство Червоного Хреста Україна);
2023 р. – Сертифікат за спеціалізацією «Лікар УЗД».
Сфера професійної діяльності: забезпечення різного виду анестезій при акушерських та гінекологічних оперативних втручаннях; лікування невідкладних станів; надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам акушерсько-гінекологічного профілю із супутньою соматичною патологією; проведення моніторингу вітальних функцій пацієнтів та їх корекція.
Кредо: «Не зупиняйся на досягнутому, допомагай людям».
Тетяна Михайлівна Поканєвич – завідувачка Поліклінічного відділення медичної генетики і планування сім’ї з лабораторією КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», лікар-генетик вищої категорії з 28 річним стажем, доктор медичних наук з медичної генетики, головний генетик ДОЗ КОДА.
Брала активну участь у створені відділення медичної генетики та планування сім’ї КОЦОЗМтаД, в організації спеціалізованої медико-генетичної допомоги в Київській області, реалізації Державної програми генетичного моніторингу, Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» та «Національної програми – Діти України» в регіоні.
Є членом Асоціації генетиків, членом Українського альянсу із запобігання вроджених вад розвитку.
Нагороджена почесною грамотою Київської обласної Ради та Управління охорони здоров`я Київської області.
Кредо: «Працездатність – це основа успіху, досягнень, впевненості в своїх силах , це любов і шанування своєї професії, вміння працювати в команді і поважати думку оточуючих людей, це отримання задоволення від можливості допомогти людям і підтримати їх».
Тетяна Олександрівна Лупач – завідувачка Клініко-діагностичної лабораторії КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр», біолог вищої категорії з 14-річним стажем.
Член асоціації забезпечення якості лабораторної медицини та Всеукраїнської Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини.
Закінчила Дніпропетровській національний університет ім. О. Гончара (кафедра «Фізіології людини та тварин»), біологічний факультет.
Постійно бере участь у вітчизняних та міжнародних наукових конференціях і семінарах, підвищує свою професійну кваліфікацію на курсах тематичного удосконалення, стажування та інформації.
Сфера професійної діяльності: біохімічні, імунологічні, гематологічні, загально-клінічні дослідження, дослідження гемостазу, цитологічна діагностика захворювань жіночої статевої сфери.
Дотримується принципу: «Сучасну медицину не можна уявити без лабораторної діагностики!»