Перебування породіллі у післяпологовому відділенні відповідає всім стандартам надання медичної допомоги матерям та їх немовлятам. Основний принцип роботи відділення – доброзичливе ставлення до матері і дитини.

Всі палати І акушерського післяпологового відділення сумісного перебування матері і дитини є індивідуальними з можливістю перебування члена сім`ї для допомоги у догляді за мамою та її малюком. Також чоловік та близькі родичі можуть відвідати маму з дитиною в години візитів з 9:00 до 19:00.

Досвідчений персонал вважає своїм обов’язком допомогти породіллі адаптуватися до її нового стану, полегшити догляд за новонародженим, при необхідності надати кваліфіковану медичну допомогу. Малюк перебуває з мамою з перших хвилин після народження, що забезпечує потребу малюка в материнській турботі та грудному молоці. Підтримка грудного вигодовування є одним з основних завдань кожного працівника відділення Перинатального центру. Усі медичні працівники без винятку знайомі із затвердженими ВООЗ принципами грудного вигодовування.

Також жінка забезпечується триразовим харчуванням, яке відповідає рекомендаціям щодо здорового харчування матері, що годує грудьми. Персонал також люб’язно надасть інформацію щодо підбору відповідного раціону в домашніх умовах.

Жінки мають змогу користуватися безпровідним інтернетом для безперешкодного зв’язку з рідними та близькими.

Породіллі зі складною екстрагенітальною патологією знаходяться під постійним наглядом кваліфікованих лікарів та співробітників кафедри акушерства та гінекології №1 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

За бажанням жінки можлива організація урочистої виписки із Перинатального центру з фото- та відео-реєстрацією цього виключно щасливого моменту у житті Вашої родини.

При виписці Ви отримаєте наступні документи:

  1. Медичне свідоцтво про народження дитини для реєстрації малюка в РАЦС.

  2. Довідка в жіночу консультацію для дільничого акушер-гінеколога.

  3. Довідка в дитячу поліклініку для дільничого педіатра.

Персонал відділення максимально сприяє жінці в її прагненні надавати малюку усе найкраще із самого народження. Породіллі забезпечуються можливістю отримання Baby-boxів.

Завідувач відділення – Гейнц Наталія Євгеніївна.