Пологове відділення – це серце КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр». Це місце, де кожного дня і ночі досвідчені лікарі та акушерки допомагають зустріти нове життя.

Кожна жінка особлива, кожні пологи унікальні, тому проводяться з індивідуальним підходом до кожного випадку. Пропонуються варіанти ведення пологів згідно з найкращими рекомендаціями клінічних настанов США, Канади, Австралії та країн ЄС. Висококваліфіковані спеціалісти проводять найбільш складні випадки з акушерської практики (пологи в тазовому передлежанні, пологи після попередніх кесарських розтинів, пологи при багатоплідній вагітності, пологи в жінок з різноманітною супутньою патологією, а також у тих, хто у зрілому віці вирішив стати мамою вперше тощо).

Уважне ставлення до вагітної, повага та врахування усіх її потреб – запорука успішного результату.

У нас створені всі умови для комфортного перебування майбутньої матері та її партнера під час пологів. Індивідуальні пологові зали оснащені всім необхідним медичним обладнанням, а також зручними меблями для відчуття домашнього затишку.

Ми враховуємо бажання жінки обмежити неприємні больові відчуття, надаючи можливість обрати найбільш прийнятний для пацієнтки варіант знеболення пологів, в т.ч. епідуральну аналгезію.

Нагляд за жінкою здійснюють не лише висококваліфіковані лікарі акушер-гінекологи та професійні акушерки, доброзичливі до майбутніх матерів, а й працівники акушерської реанімації, терапевти, які ретельно моніторують стан жінок із важкими супутніми захворюваннями та ускладненнями перебігу вагітності і пологів.

У безпосередній близькості до пологових залів знаходиться операційний блок, тому у випадку потреби невідкладного кесаревого розтину жінка буде в максимально короткий термін підготовлена до втручання.

Ми піклуємося не лише про безпеку жінки та дитини, а й про їхній комфорт у процесі пологів. Психологічна підтримка здійснюється працівниками відділення, також дозволена присутність партнера, якого обирає жінка.

Кожен працівник відділення ретельно дотримується основних принципів ведення фізіологічних пологів. Контакт матері та дитини у післяпологовому періоді доступний не лише для жінок, що народжують через природні пологові шляхи, а й для тих, методом розродження у яких був кесарів розтин. Мати зможе побачити перші хвилини життя свого малюка, або ж дозволити здійснити контакт «шкіра до шкіра» батька з немовлям.

Догляд за немовлятами здійснюють висококваліфіковані лікарі-неонатологи, які регулярно проходять тренінги з надання невідкладної допомоги новонародженим. Окрім того, відділення інтенсивної терапії новонароджених володіє сучасним обладнанням, необхідним для догляду навіть за найменшими своїми пацієнтами.

Завідувач відділення – Мазур Тарас Миколайович