Неонатальний блок складається з:

  • відділення сумісного перебування матері та дитини,
  • відділення інтенсивної терапії новонароджених,
  • відділення постінтенсивного догляду.

Лікар-неонатолог – це перший лікар у житті Вашої дитини, який оцінює стан здоров‘я новонародженого та одразу забезпечує контакт «шкіри до шкіри», раннє перше прикладання та грудне вигодовування. Це сприяє формуванню здорового емоційного контакту між мамою та дитиною, розвитку фізичного здоров’я новонародженого.

Недоношеним та діткам, які потребують реанімаційних заходів та тривалого виходжування, лікарі відділення надають висококваліфіковану, професійну, якісну допомогу.

Ми створюємо максимально комфортні умови для таких діток, щоб вони відчували себе, як в утробі матері та активно залучаємо батьків до цього процесу, використовуючи метод кенгуру.

Доступ до відділення 24/7, таким чином, ми турбуємося, щоб сім‘я знаходилась разом в максимально комфортних умовах.

Ми забезпечуємо цілодобовий догляд та нагляд за здоровими та хворими дітками, навчаємо догляду за новонародженим мам та близьких, складаємо індивідуальний план діагностики та вакцинації.

Відділення постійно практикує виходжування діток, народжених на найменших термінах вагітності (від 22 тижнів). Маємо позитивний досвід виходжування діток з масою 700 гр. при народженні до 2 500 гр. при виписці.

Лікарі відділення та медичні сестри постійно навчаються та підвищують свою кваліфікацію, щоб забезпечити 100% якість роботи відділення.

Завідувач відділення – Ахметова Нелля Ісмаілівна.