Гінекологічне відділення «Київського обласного перинатального центру» надає планову та цілодобову ургентну гінекологічну допомогу, забезпечуючи професійне медичне обслуговування, необхідний рівень сервісу, з використанням сучасних та високоефективних методів лікування.

У штаті відділення 4 лікаря з вищою кваліфікаційною категорією, 3 з науковим ступенем кандидата медичних наук, які на найвищому рівні проводять необхідні діагностичні обстеження, надають невідкладну допомогу, виконують широкий спектр оперативного лікування в умовах стаціонару та контроль в післяопераційному періоді з метою мінімізації ускладнень.

Також у штаті є лікар-гінеколог дитячого і підліткового віку з вищою кваліфікаційною категорією, яка з любов’ю до дітей та максимальною обережністю надає кваліфіковану допомогу при порушеннях менструального циклу підліткового періоду, у т.ч. кровотечах, при доброякісних новоутвореннях статевих органів (кісти, кістоми), у разі наявності зрощень статевих губ у маленьких пацієнток та ін.

6 медичних сестер з вищою категорією, 2 – з першою цілодобово забезпечують дбайливу медичну допомогу, професійний післяопераційний догляд пацієнткам відділення.

У відділенні надається допомога пацієнткам з:

  • Лейоміомами матки;
  • Доброякісними новоутвореннями статевих органів (кісти, кістоми, фіброми, ендометріоми та ін.);
  • Гіперпластичними процесами в ендометрії, поліпами тіла матки;
  • Порушеннями менструального циклу, в т.ч. з дисфункціональними матковими кровотечами;
  • Опущенням і випадінням статевих органів, в т.ч. з нетриманням сечі і порушеннями сечовипускання;
  • Необхідністю пластики чи корекції статевих органів;
  • Запальними пухлинами малого тазу;
  • Позаматковою вагітністю;
  • Ускладненим перебігом вагітності, в т.ч. з необхідністю корекції недостатності шийки матки шляхом постановки песарію чи накладання шва на шийку матки.

Оперативне лікування та діагностика проводяться як класичними методами, так і з застосуванням сучасних малоінвазивних технологій, вагінальних операцій з штучними матеріалами для формування тазового дна («сіток»).

Метод лікування та знеболення – індивідуальний для кожного пацієнта. Ми обираємо його виважено, після ретельного обстеження та оцінки ризиків за сучасними методиками, з метою мінімізації об’ємів втручання, крововтрати, збереження чи відновлення репродуктивної функції, комфорту життя та найшвидшого одужання.

Завідувач відділення – Петрусенко Валентина Павлівна.